Питання для розгляду на семінарі:

1. Міфи про обшук

Ми оголили всі ваші страхи і упередження. Поговоримо про зображення з голлівудських блокбастерів - "маски-шоу" і "обличчям в підлогу". 

2. Як витягти з обшуку користь?

Найголовніше, що потрібно зберегти на обшук - це ваших співробітників. Обшук як екстремальний тімбілдінг може перетворити ваш колектив в ефективну команду. Поговоримо про досвід компаній, які не тільки пережили обшук, а й поліпшили свої бізнес-процеси, збільшили штат, зміцнили цінності. 

3. Як зрозуміти, що скоро прийдуть? За якими ознаками зрозуміти, що компанією цікавляться правоохоронні органи. Найчастіше обшук можна відчути заздалегідь. Тут важливо довіряти інтуїції і побутової спостережливості. Співробітники, вже пережили обшук, можуть стати вашим особистим оракулом. Поговоримо про те, як вам рости разом з успіхом компанії, вибудувати комплексну систему безпеки, яка буде вашою фортецею.

 4. Шкідливі поради

Поговоримо про те, як не потрібно поводитися до, під час і після обшуку. Ви дізнаєтеся, які підводні камені вас чекають і в які ситуації ви ризикуєте потрапити.

Різні типи людей поводяться по-різному в стресових ситуаціях. Це необхідно враховувати головному в команді. Якщо на обшук не буде головного, його місце займе слідчий. Ми розповімо про дієву комунікації зі слідством.

 5. Гості на порозі

Чи повинен персонал зустрічати хлібом-сіллю? Ефективна поведінка персоналу і керівництва під час обшуку. Впровадження в компанії алгоритмів безпеки. 

6. Десять ознак адекватного адвоката

Навіщо вам адвокат на обшук? Порівняємо розцінки. Чи можна на ньому економити і що дешевше: заплатити адвокату або слідчому? Поговоримо про те, як використовувати ресурси адвоката на час обшуку по повній. Ви дізнаєтеся, як правильно ставити завдання адвокату і чому адвокату теж потрібна команда. 

7. Хто винен і що робити? 

Що робити після обшуку? Як покарати винних і повернути своє майно? Ми розповімо про власну успішну судову практику щодо повернення вилученого майна. Дамо поради щодо зберігання документів і цінностей.

Денис Овчаров:

Адвокат, партнер практики безпеки бізнесу АТ "Юскутум". Спеціалізується на вирішенні спорів, конфліктів з контролюючими, правоохоронними та іншими органами. Більше 10 років досвіду юридичної практики.

Ксенія Проконова:

Адвокат, старший юрист практики безпеки АТ "Юскутум", адвокат з 10-річним досвідом роботи. Тренер для кандидатів в нову поліцію у МВС України, координатор у OdesSOS. 

Описание цен на вебинар
Замовити зворотній дзвінок

Контакти компанії

Клуб бухгалтерів "Меркурій"

м. Дніпро, вул. Кедріна, 66, секція 3

телефон КОНТАКТ-ЦЕНТРА:

0 800 750 570 (багатоканальний)

телефон (Дніпро):

+38 (056) 785 50 07