Питання для розгляду на вебінарі:

  1. Надходження автомобіля на підприємство: облікові та податкові особливості.
  2. Залучаємо автомобіль співробітників або інших фізичних осіб в роботу підприємства: як вибрати оптимальну для сторін податкову модель договору (оренда, використання особистого майна громадян з компенсацією, надання послуг). «Підводні податкові камені» кожного виду договора. Оформлюємо договірні та первинні документи без помилок.
  3. Техобслуговування, ремонти і поліпшення автотранспорту власного і орендованого: облік та оподаткування (прибуток ПДВ, ПДФО, військовий збір, ЄСВ)
  4. Первинна документація по роботі автомобіля: організація оптимального документообігу (ТТН, дорожні листи, придбання і списання ПММ, «підводні камені» чеків при купівлі бензину, в т.ч і за талонами). Локальні документи підприємства при списанні ПММ, в т.ч. коли факт перевищує встановлену норму. Які документи перевірять ДАІ по вантажному і легковому транспорту
  5. Шини та акумулятори: первинні і облікові документи, як правильно списати і утилізувати
  6. Податкові та облікові наслідки від списання автомобіля внаслідок: продажу, інвестиції в статутний капітал іншого підприємства, передачі в оренду, крадіжки, ліквідація за власним бажанням, внаслідок аварії.
  7. Автомобіль в АТО: від передачі до списання.

Спікер вебінару: Олена Габрук

Незалежний експерт-консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обліку.

Досвід роботи в сфері податків - 22 роки, з них 17 років - у офіційному податковому виданні "Вісник податкової служби". Досвід консультаційної та лекторської роботи - 17 років. Тематика: весь спектр питань з податку на прибуток, спрощену систему оподаткування, ЗЕД.

Описание цен на вебинар
Замовити зворотній дзвінок

Контакти компанії

Клуб бухгалтерів "Меркурій"

м. Дніпро, вул. Кедріна, 66, секція 3

телефон КОНТАКТ-ЦЕНТРА:

0 800 750 570 (багатоканальний)

телефон (Дніпро):

+38 (056) 785 50 07