Питання для розгляду на вебінарі:

  • Реклама в діяльності підприємства: визначення переліку витрат, пов'язання з діяльністю підприємства, особливості документального оформлення витрат, відображення в обліку та оподаткування.
  • Маркетинг в господарській діяльності підприємства: економічна мотивація, документальне оформлення (загальні і спеціальні документи), огляд роз'яснень ДФСУ з маркетингу з максимальною користю для платника податків
  • Вплив на об'єкт оподаткування рекламних і маркетингових операцій з «низькоподатковими» нерезидентами
  • Представницькі витрати підприємства: як правильно класифікувати витрати, нюанси складання кошторису, документальне підтвердження, звіти про проведення заходу. Особливості оформлення корпоративних заходів на підприємстві. Можливий ПДФО, військовий збір, ЄСВ: відображення у звітності. Розумна оптимізація представницьких витрат. Візитки: позиція ДФСУ і оптимальний варіант оформлення.
  • Участь в конференціях, симпозіумах, виставках: мета, засоби, документи, звіти.
  •  Важливі облікові питання по рекламним акціям для бухгалтера.

Спікер вебінару: Олена Габрук

Незалежний експерт-консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обліку.

Досвід роботи в сфері податків - 22 роки, з них 17 років - у офіційному податковому виданні "Вісник податкової служби". Досвід консультаційної та лекторської роботи - 17 років. Тематика: весь спектр питань з податку на прибуток, спрощену систему оподаткування, ЗЕД.

Описание цен на вебинар
Замовити зворотній дзвінок

Контакти компанії

Клуб бухгалтерів "Меркурій"

м. Дніпро, вул. Кедріна, 66, секція 3

телефон КОНТАКТ-ЦЕНТРА:

0 800 750 570 (багатоканальний)

телефон (Дніпро):

+38 (056) 785 50 07