Питання для розгляду на вебінарі:

1.  Строк позовної давності. Правила розрахунку. Як продовжити, перервати строк позовної давності? Акт звірки розрахунків: чи перериває він строк позовної давності? Судова практика. 

     2. Списання безнадійної дебіторської заборгованості:     

·        створення резерву сумнівних боргів. Хто зобов’язаний його формувати? Чи створювати резерв на заборгованість банків, які перебувають на етапі ліквідації? На яку сумнівну дебіторку резерв не створюють?

·        коли дебіторська заборгованість стає безнадійною? Чи достатньо спливу строку позовної давності? Відмінності між бухгалтерським і податковим визначенням безнадійної заборгованості.

·        бухоблік списання безнадійної дебіторської заборгованості.

·        оновлена різниця з податку на прибуток. ПДВ-наслідки списання грошової та товарної дебіторки. Судові рішення.

3.  Списання безнадійної кредиторської заборгованості: 

·        коли кредиторська заборгованість стає безнадійною? Чи треба оформляти рішення про непогашення кредиторки після спливу строку позовної давності?

·        бухоблік списання безнадійної кредиторської заборгованості.

·        податок на прибуток при списанні кредиторки. Єдиний податок – чи збільшувати дохід? ПДВ-наслідки списання грошової та товарної кредиторської заборгованості. Судові рішення. 

Мова вебінара: українська

Тривалість вебінара: 11:00 – 13:00 

Спікер вебінару: Галина Морозовська

Провідний бухгалтер-експерт, професійний досвід – понад 10 років, з них сім - у «Все про бухгалтерський облік», три – в «Інтерактивній бухгалтерії». Нині - експерт «Smile бухгалтерія».

Автор понад 700 публікацій з податку на прибуток, бухгалтерського обліку, зовнішньоекономічної діяльності у виданнях: «Все про бухгалтерський облік», «Інтерактивна бухгалтерія», «Головбух», «Аудитор України», «ФДК. Фінансовий директор компанії».

Описание цен на вебинар
Замовити зворотній дзвінок