Питання для розгляду на вебінарі:

1.  Строк позовної давності. Правила розрахунку. Як продовжити, перервати строк позовної давності? Акт звірки розрахунків: чи перериває він строк позовної давності? Судова практика. 

     2. Списання безнадійної дебіторської заборгованості:     

·        створення резерву сумнівних боргів. Хто зобов’язаний його формувати? Чи створювати резерв на заборгованість банків, які перебувають на етапі ліквідації? На яку сумнівну дебіторку резерв не створюють?

·        коли дебіторська заборгованість стає безнадійною? Чи достатньо спливу строку позовної давності? Відмінності між бухгалтерським і податковим визначенням безнадійної заборгованості.

·        бухоблік списання безнадійної дебіторської заборгованості.

·        оновлена різниця з податку на прибуток. ПДВ-наслідки списання грошової та товарної дебіторки. Судові рішення.

3.  Списання безнадійної кредиторської заборгованості: 

·        коли кредиторська заборгованість стає безнадійною? Чи треба оформляти рішення про непогашення кредиторки після спливу строку позовної давності?

·        бухоблік списання безнадійної кредиторської заборгованості.

·        податок на прибуток при списанні кредиторки. Єдиний податок – чи збільшувати дохід? ПДВ-наслідки списання грошової та товарної кредиторської заборгованості. Судові рішення. 

Мова вебінара: українська

Тривалість вебінара: 11:00 – 13:00 

Спікер вебінару: Галина Морозовська

Провідний бухгалтер-експерт, професійний досвід – понад 10 років, з них сім - у «Все про бухгалтерський облік», три – в «Інтерактивній бухгалтерії». Нині - експерт «Smile бухгалтерія».

Автор понад 700 публікацій з податку на прибуток, бухгалтерського обліку, зовнішньоекономічної діяльності у виданнях: «Все про бухгалтерський облік», «Інтерактивна бухгалтерія», «Головбух», «Аудитор України», «ФДК. Фінансовий директор компанії».

Описание цен на вебинар
Замовити зворотній дзвінок

Контакти компанії

Клуб бухгалтерів "Меркурій"

м. Дніпро, вул. Кедріна, 66, секція 3

телефон КОНТАКТ-ЦЕНТРА:

0 800 750 570 (багатоканальний)

телефон (Дніпро):

+38 (056) 785 50 07