Питання для розгляду на вебінарі:

У грудні 2016 року в Закон України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 р № 996-XIV були внесені зміни, які торкнулися статусу первинних документів і окремих його обов'язкових реквізитів. Про всі зміни та всіх нюансах заповнення первинних документів, судову практику Ви дізнаєтеся на вебінарі. 

1.    Що таке первинний документ. Зміни в термінології з 03.01.2017 р. Первинний документ не підтверджує господарчу операцію – як довести її реальність? Плюси та мінуси змін у Законі про бух облік.

2.    Дата складання. Чи можна після змін в Законі про бух облік складати первинний документ на будь-яку дату.

3.    Обов’язкові реквізити. Типові помилки. Судова практика щодо повноти змісту операції, підписів, наявності прізвища тощо.

4.    Які помилки в реквізитах не є значними. Що каже суд.

5.    Відсутність первинного документа: як можна довести наявність операції. Актуальні судові рішення. Відсутня ТТН – ризики.

6.     Запізнілі первинні документи: рекомендації в обліку. Роз’яснення Мінфіну та ДФСУ.

 

Мова вебінара: українська

Спікер вебінару: Галина Морозовська

Провідний бухгалтер-експерт, професійний досвід – понад 10 років, з них сім - у «Все про бухгалтерський облік», три – в «Інтерактивній бухгалтерії». Нині - експерт «Smile бухгалтерія».

Автор понад 700 публікацій з податку на прибуток, бухгалтерського обліку, зовнішньоекономічної діяльності у виданнях: «Все про бухгалтерський облік», «Інтерактивна бухгалтерія», «Головбух», «Аудитор України», «ФДК. Фінансовий директор компанії».

Описание цен на вебинар
Замовити зворотній дзвінок